Królowa Ziemi

Queen of Earth

„Królowa Ziemi” to opowieść o kobiecie, która przechodzi trudny czas. Szuka ukojenia w domu swojej najlepszej przyjaciółki. Niestety obecność przyjaciółki i dom nad jeziorem nie przynoszą spokoju…

 

„Królowa Ziemi” – opis

Główna bohaterka – Catherine wkroczyła w szczególnie ciężki okres w swoim życiu. Rozpaczliwie pragnie pocieszenia. By ukoić nerwy przyjeżdża do domku nad jeziorem, którego właścicielką jest jej przyjaciółka – Virginia. Niestety to miejsce nie pozwala Catherinie odpocząć. Przyjaciółka ku zaskoczeniu większość swojej uwagi poświęca nowemu kochankowi. Rozbieżność priorytetów i inne oczekiwania wobec siebie nawzajem, sprawiają, że niegdyś nierozłączne przyjaciółki mocno oddalają się od siebie. Czy ta przyjaźń przetrwa próbę?

 

„Królowa Ziemi” – obsada

Reżyserią amerykańskiej produkcji zajął się Alex Ross Perry, który jednocześnie jest autorem scenariusza. W roli głównej zobaczymy Elisabeth Moss, a przy jej boku wystąpili Katherine Waterston, Patrick Fugit oraz Kate Lyn Shell. Film nominowany do nagrody na Amerykańskim Festiwalu Filmowym w 2015 roku.

 

„Królowa Ziemi” – gdzie obejrzeć?

Cały film „Królowa Ziemi” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.