Królowa Śniegu 4: Po drugiej stronie lustra

Snezhnaya koroleva: Zazerkale

| 10zł na 48h |

Gerda łączy siły ze swoją największą przeciwniczką i rozpoczyna kolejną wspaniałą przygodę. Czy dziewczyna wraz z Królową śniegu uratują świat magii przed podstępnym królem?

Królowa śniegu 4: po drugiej stronie lustra – opis

Mama jest czarodziejką, tato magikiem, a ich córeczka Gerda? Dziewczynka żyje w zaczarowanej krainie wśród magicznych istot, ale sama nie ma żadnych mocy. Niestety, nad bajkową rzeczywistością zebrały się czarne chmury. Oto zły władca umieszcza wszystkie niezwykłe istoty w ponurym świecie, gdzie czary nie istnieją. W krainie luster zostają uwięzieni również rodzice Gerdy. Dziewczynkę, ze względu na brak magicznych zdolności, nie spotkał ten los. Nie planuje ona jednak siedzieć z założonymi rękoma. Czas uratować bajkowy świat! Pomóc jej w tym może Królowa śniegu – zimna i nieczuła czarownica, z którą niegdyś Gerda walczyła. Dawne rywalki ruszają na wspólną misję.

Królowa śniegu 4: po drugiej stronie lustra – obsada i twórcy

„Królowa śniegu 4: po drugiej stronie lustra” to czwarta część rosyjskiego cyklu animowanego opowiadającego o Królowej śniegu. W polskiej wersji językowej głosu tytułowej bohaterce użyczyła Agata Kulesza („Ida”, „Zimna wojna”). W Gerdę natomiast wcieliła się piosenkarka Natalia Szroeder, dla której jest to debiut zarówno w aktorstwie, jak i w dubbingu.

Królowa śniegu 4: po drugiej stronie lustra – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl