Królewskie wakacje

A ROYAL WINTER

Młoda Amerykanka na wakacjach. Przed rozpoczęciem swojej pierwszej poważnej pracy kobieta postanawia spędzić ostatnie beztroskie wakacje na starym kontynencie. Tam poznaje swojego księcia z bajki.

Maggie Marks (Merritt Patterson) jest bystrą i urodziwą absolwentką prawa, która walczy o posadę w prestiżowej firmie. Czekając na ostateczną odpowiedź od wymarzonego pracodawcy, postanawia wyruszyć z przyjaciółką Sarah (Rhea Bailey) na wakacje do Europy. W jednym z krajów poznaje przystojnego i pełnego uroku rowerzystę o imieniu Adrian (Jack Donnelly). Szybko okazuje się, że chłopak jest następcą tronu, a jego rodzina przeciwna jest jego związkowi z amerykańską turystką.

Urokliwa komedia romantyczna w reżyserii Ernie’ego Barbarasha („Krzyżowy ogień”). Bezpretensjonalna historia z europejską rodziną królewską w tle bawi i wzrusza. Pokazuje też, że życie niekiedy potrafi nas bardzo zaskoczyć. W główne role wcielają się Merritt Patterson („Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna”) oraz Rhea Bailey („Tajemnice domu Anubisa”). Obok nich pojawią się Samantha Bond (serial „Downton Abbey”) oraz Rhea Bailey („Wszystko dla Lary”). Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.