Krew na betonie

Dragged Across Concrete

Zmęczony życiem starzejący się gliniarz. Pragnący rozpocząć wszystko od nowa były kryminalista. Zamaskowany psychopata dokonujący zawadiackich rabunków. Co łączy tę osobliwą trójkę? Świat, w którym śmierć jest codziennością, a ulice przesiąknięte są ludzką krwią.

Krew na betonie – opis

„Krew na betonie” to opowieść o świecie pozbawionym nadziei. Film przedstawia rzeczywistość pełną brutalności, śmierci i niesprawiedliwości. To właśnie tutaj żyje podstarzały gliniarz Brett Ridgeman. Doskonały stróż prawa z wieloma sukcesami na koncie nigdy nie został awansowany. Wolał pozostać niezłomny, niż poddać się skorumpowanemu systemowi. W tym świecie funkcjonuje również Henry, były skazaniec, który uczyni wszystko, żeby zapewnić godny byt swojej rodzinie. Panowie robią, co mogą, żeby przetrwać. Wkrótce w mieście pojawia się zamaskowanym przestępca, dopuszczający się zuchwałych napadów z bronią w ręku. Szaleniec zmienia zasady gry. Wobec jego niekiełznanej siły nikt nie pozostaje obojętny. Niechybnie zbliża się krwawa konfrontacja.

Krew na betonie – opis

„Krew na betonie” to obraz autorstwa niezwykle dobrze rokującego reżysera S. Craiga Zahlera, mającego na swoim koncie obrazy takie jak „Bone Tomahawk” czy „Blok 99”. Jego nowy film to niezwykle mocne kino, w którym na pierwszy plan powraca Mel Gibson („Braveheart”, „Niebezpieczna broń”). W pozostałych rolach wstępują między innymi: Vince Vaughn („Blok 99”, „Detektyw”), Jennifer Carpenter („Dexter”, „Egzorcyzmy Emily Rose”) oraz Don Johnson („Policjanci z Miami”, „Django”).

Krew na betonie – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl