Kraina jutra

TOMORROWLAND

Zgorzkniały mężczyzna i pełna optymizmu nastolatka próbują uratować świat. Zrealizowana z rozmachem opowieść o potędze wyobraźni i wierze, która potrafi przenosić góry.

Kraina jutra – opis

Frank Walker (George Clooney), w dzieciństwie uznany za geniusza, dziś nie radzi sobie ze swoim życiem. Casey Newton (Britt Robertson) jest inteligentną i pełną optymizmu nastolatką, która próbuje zrozumieć dziwne zdarzenia, jakie ostatnio jej się przytrafiły. Oboje łączy pragnienie odkrycia owianego tajemnicą miejsca, znanego jako Kraina Jutra - zagubionej w czasie i przestrzeni okolicy. Jeśli uda im się tam dotrzeć, świat może już nigdy nie być taki sam. Pełna rozmachu i pasjonujących przygód opowieść o niezwykłej misji, w którą wyruszają zgorzkniały mężczyzna w średnim wieku i rezolutna nastolatka. Wyposażony w pozytywne przesłanie obraz łączy elementy klasycznego kina familijnego z widowiskiem science fiction.

Kraina jutra - obsada i twórcy

Produkcja jest dziełem dwukrotnego laureata Oscara, reżysera i scenarzysty Brada Birda ("Iniemamocni", "Ratatuj") oraz autora scenariusza Damona Lindelofa (serial "Zagubieni", "W ciemność: Star Trek"). W filmie wystąpili między innymi: zdobywca dwóch Nagród Akademii George Clooney ("Syriana", "W chmurach"), gwiazda serialu Doktor House Hugh Laurie, Britt Robertson ("The First Time", "Najdłuższa podróż") oraz Raffey Cassidy ("Królewna Śnieżka i Łowca", "Mroczne cienie"). Wyprodukowany przez wytwórnię Disneya obraz był nominowany m.in. do Nagrody Teen Choice i Saturna.

Kraina jutra - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.