Kraina cudów

WONDER PARK

June to mała dziewczynka o wielkiej wyobraźni. Wraz z mamą wymyśliła magiczną krainę cudów, która żyje własnym życiem. Niestety, to czarodziejskie miejsce znalazło się w olbrzymich kłopotach. June musi ruszyć mu na ratunek.

Kraina cudów – opis

Wymyślona przez June Kraina Cudów to wspaniały lunapark zarządzany przez zabawne magiczne stworzenia. Codziennie odbywa się tam wielkie święto, podczas którego dzieci przeżywają niesamowite przygody. Kraina w magiczny sposób opuściła wyobraźnię June i przeniosła się do naszego świata. Niestety, zrobiła się opuszczona i ponura. June musi ruszyć na pomoc swoim wymyślonym przyjaciołom, ale sama ma duże kłopoty i jest bardzo smutna. Jej mama mocno się rozchorowała i wyjechała do szpitala na bardzo długo. Dziewczynka zdaje sobie sprawę, że ratując Krainę Cudów, pomaga również własnej rodzinie.

Kraina cudów – obsada i twórcy

„Kraina cudów” to amerykańsko-hiszpański film animowany opowiadający o sile dziecięcej wyobraźni. Reżyserem obrazu jest debiutant Dylan Brown, a w polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczają między innymi: Magdalena Schejbal („Kryminalni”), Jarosław Boberek („Underdog”) i Małgorzata Socha („Och, Karol 2”).

Kraina cudów – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.