Kocha, lubi, szanuje

CRAZY, STUPID, LOVE.

Cal i Emily wydają się idealnym małżeństwem. Nic więc dziwnego, że decyzja Emily o rozwodzie jest dla jej męża szokiem. Tym większym, że okazuje się, iż kobieta ma kochanka. Z depresji ratuje Cala przystojny playboy Jacob Palmer, który uczy go sztuki podrywu.

Kocha, lubi, szanuje - opis

Ciepła i inteligentna komedia o tym, że wbrew wszystkiemu warto wierzyć w miłość. Na wysoką jakość filmu składają się wielowątkowy, unikający schematów scenariusz (Dan Fogelman – Auta, Zaplątani), lekkość narracji, przewrotny humor i wiarygodnie nakreślone sylwetki bohaterów, którzy w różny sposób poszukują prawdziwego uczucia.

Kocha, lubi, szanuje - twórcy i obsada

Za reżyserię obrazu odpowiedzialny był duet Glenn Ficarra - John Requa. W produkcji występuje śmietanka amerykańskich aktorów, wśród nich m.in.: laureat Złotego Globu Steve Carell (serial Biuro, 40-letni prawiczek, Śmietanka towarzyska), nominowany za swoją rolę do tej prestiżowej nagrody Ryan Gosling (Fanatyk, Blade Runner 2049), czterokrotna zdobywczyni nominacji do Oscara Julianne Moore (Boogie Nights, Godziny, Daleko od nieba) oraz znana z filmów "Zombieland", "Łatwa dziewczyna" czy "Faworyta" - Emma Stone.

Kocha, lubi, szanuje - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.