Kobieta na skraju dojrzałości

YOUNG ADULT

Celna satyra na lekko już dojrzałe panie, które ze względu na swoją urodę i pozycję społeczną oczekują od otaczających je ludzi podziwu, szacunku i oklasków. W roli głównej – Charlize Theron.

Kobieta na skraju dojrzałości – opis

Mavis, 36-letnia rozwódka, powraca do swojej rodzinnej miejscowości, żeby zdobyć serce ukochanego z liceum. Dawna królowa balu jest bardzo pewna siebie, ale na miejscu spotyka ją srogi zawód. Jej ukochany ma już żonę, małą córeczkę i ani myśli opuszczać bliskich. Mavis nie potrafi zrozumieć odrzucenia. Brutalna rzeczywistość daje jej popalić i kobieta przekonuje się, jak gorzkie potrafi być życie. Pewnego razu spotyka dawnego kolegę z klasy. Nowa znajomość okazuje się zbawienna dla obojga z nich. Czy kobieta na skaju dojrzałości dostanie drugą szansę?

Kobieta na skraju dojrzałości – obsada i twórcy

„Kobieta na skraju dojrzałości” to mądry i zabawny obraz autorstwa dwójki rozchwytywanych hollywoodzkich artystów. Reżyserem jest Jason Reitman („W chmurach”, „Tully”), a scenariusz napisała Diablo Cody („Juno”, „Nigdy nie jest za późno”). W główną bohaterkę wciela się Charlize Theron („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Monster”), a partnerują jej Patton Oswalt („Nauki niezbyt ścisłe”, „Veronica Mars”) i Patrick Wilson („Aquaman”, „Obecność”).

Kobieta na skraju dojrzałości – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.