Klub kanibali

THE CANNIBAL CLUB (AKA. O CLUBE DOS CANI

Pełna seksu i przemocy czarna komedia opowiadająca o elitarnym klubie, którego członkowie spotykają się na kolacjach, gdzie podawane jest ludzkie mięso.

Klub kanibali – opis

Gilda i Otavio to zamożne małżeństwo pławiące się w luksusach w brazylijskich tropikach. Para należy do miejscowej śmietanki towarzyskiej i kocha życie w blichtrze. Oboje mają jednak również mroczną tajemnicę. Są oni członkami Klubu kanibali – stowarzyszenia, które spotyka się, żeby dziko kopulować i spożywać ludzkie mięso. Grupa posuwa się do coraz bardziej makabrycznych czynów, aż do momentu, gdy ktoś popełnia błąd i ich działalność wymyka się spod kontroli. Kanibale muszą zrobić wszystko, żeby ukryć swoje ponure schadzki.

Klub kanibali – obsada i twórcy

Mroczna komedia opowiadająca o klubie kanibali w reżyserii Guto Parente („Skowyt harmonijki”). W obsadzie znaleźli się: Tavinho Teixeira („Aquarius”), Ana Luiza Rios („A Era de Ouro”) oraz Zé Maria (miniserial „Os Experientes”). Produkcja była pokazywana na wielu imprezach filmowych – w tym na Warszawskim Festiwalu Filmowym.

Klub kanibali – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.