Klejnot Nilu

The Jewel of the Nile

Joan i Jack, bohaterowie filmu „Miłość, szmaragd i krokodyl”, powracają w kolejnej szalonej przygodzie. Tym razem opowieść przenosi się do Afryki, gdzie na naszą parę czeka tajemniczy klejnot Nilu.

 

Klejnot Nilu – opis

Przygoda, przygoda i… po przygodzie. Joan i Jack mają za sobą już awanturnicze eskapady, a przed sobą kryzys wieku średniego. Ona straciła wenę twórczą, on tęskni za kolejnymi podróżami. Podczas rejsu dookoła świata wyładowują frustracje na sobie nawzajem, jednak oto pojawia się zbawienie w postaci niewielkiego wzrostem, ale dużego duchem Ralpha. Niepoprawny poszukiwacz skarbów ma dla Jacka nową propozycję. Afryka, przygody, bogactwa i wspaniały klejnot ukryty gdzieś na pustyni. Chcąc nie chcąc, para rozpoczyna kolejną wyprawę. Czy rozpali ona na nowo płomień ich miłości?

 

Klejnot Nilu – obsada i twórcy

„Klejnot Nilu” to sequel filmu „Miłość, szmaragd i krokodyl”. W rolach głównych powracają: Michael Douglas („Wall Street”, „Ant-Man”), Kathleen Turner („Wojna państwa Rose”, „Peggy Sue wyszła za mąż”) oraz Danny DeVito („Powrót Batmana”, „Lot nad kukułczym gniazdem”). Tym razem za kamerą stanął Lewis Teague („Cujo”, „Komando FOKI”).

 

Klejnot Nilu – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.