Kiedy się pojawiłaś

DEPARTURES SD

|18 zł na 48h|

Calvin jest skończonym hipochondrykiem. Skye to śmiertelnie chora młoda dziewczyna. Drogi tej dwójki niespodziewanie się przecinają. On spełni jej marzenia. Ona nauczy go, jak żyć.

Kiedy się pojawiłaś – opis

Calvin jest pracownikiem lotniska, który ma fobie na punkcie chorób. Cierpiał już chyba na wszystkie rodzaje nowotworów, choć lekarze wciąż przekonują go, że jest zdrów jak ryba. Gość jest tak zafiksowany na punkcie domniemanych przypadłości, że odwiedza grupy wsparcia dla ludzi, którzy rzeczywiście cierpią na poważne dolegliwości. Tam spotyka ekstrawagancką Skye. Dziewczyna jest urocza, piękna, dowcipna, inteligenta i śmiertelnie chora. Paradoksalnie ma ona w sobie więcej życia, niż wciąż lękający się o swoje zdrowie Calvin. Dwójka bohaterów zbliża się do siebie. Okazuje się, że Skye ma listę rzeczy, które chciałaby zrobić przed śmiercią. Chłopak postanawia jej pomóc w realizacji marzeń. Tak zaczyna się wielka przygoda. Dla jednego z nich ostatnia, dla drugiego pierwsza.

Kiedy się pojawiłaś – obsada i twórcy

W rolę Skye wciela się Maisie Williams, czyli słynna Arya z „Gry o tron”. Calvina portretuje Asa Butterfield, który zasłynął ostatnimi czasy zabawną kreacją w serialu „Sex Education”. Reżyserem filmu jest Peter Hutchings („Bunt wyrzutków”).

Kiedy się pojawiłaś – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.