Kartoteka 64

JOURNAL 64 HD

| 7 zł na 48h |

W jednej ze starych kamienic w Kopenhadze zostają znalezione trzy zmumifikowane zwłoki. Rozpoczyna się śledztwo, które prowadzi do szpitala, gdzie niegdyś kobiety poddawane były niebywałym torturom.

Kartoteka 64 – opis

Szpital w Sprogø od dawna cieszył się złą sławą. W przeszłości kobiety były poddawane tam przymusowej sterylizacji. Podobno koszmar już się skończył, ale istnieją ludzie, którzy twierdzą, że bestialskie praktyki nadal są stosowane. Do akcji wkraczają policjanci z wydziału „Q”. Morck i Assad trafiają do świata medycznych eksperymentów i seksualnych nadużyć. Panowie znów są na tropie zbrodni, jednak ich obecna relacja nie pozwala na prowadzenie skutecznego śledztwa. Zanim rozwiążą zagadkę, muszą poradzić sobie z konsekwencjami wydarzeń z przeszłości.

Kartoteka 65 – obsada i twórcy

„Kartoteka 65” to kolejna część przygód policjantów z wydziału „Q”. Wcześniejsze obrazy z tej serii to „Zabójcy bażantów”, „Kobieta w klatce” i „Wybawienie”. W rolach głównych powracają Nikolaj Lie Kaas i Fares Fares. Reżyseruje Christoffer Boe („Rekonstrukcja”, „Offcreen”).

Kartoteka 65 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.