Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom

| 10zł za 48h |

Świat lęka się dinozaurów. A może to dinozaury powinny obawiać się ludzi? Przedpotopowe gady stają do konfrontacji z bezwzględną cywilizacją.

Jurassic World: Upadłe królestwo – opis

Królestwo dinozaurów upada. Wyspa, na której został zbudowany Park Jurajski jest w wielkim niebezpieczeństwie. Pobliski wulkan lada chwila eksploduje, zalewając lawą wszystko w pobliżu. Zagrożone są dziesiątki gatunków dinozaurów, które po dramatycznych wydarzeniach z filmu „Jurassic World” żyją tam na wolności. Na tę sytuację nie może patrzeć bezczynnie Claire Dearing, która wraz z Owenem Gradym i ekipą naukowców organizuje akcję ratunkową dla dinozaurów. Niestety, sympatycy prehistorycznych gadów zostają przechytrzeni przez przebiegłych wyzyskiwaczy, którzy pragną zarobić wielkie pieniądze handlując dzikimi stworzeniami. Rozpoczyna się walka pomiędzy tymi, którzy próbują uratować dinozaury, a tymi, którzy dążą do ich zagłady. Same gady również mają coś do powiedzenia w tym konflikcie. Tyranozaurowi i Raptorom nie w smak jest przedmiotowe traktowanie. Potężne istoty chętniej wrzuciłyby na ząb coś bardziej krwistego.

Jurassic World: Upadłe królestwo – obsada i twórcy

Sequel filmu „Jurassic World” wyreżyserował J.A. Bayona, autor obrazów takich jak „Niemożliwe” i „Sierociniec”. W rolach głównych powracają Chris Pratt („Strażnicy galaktyki”) i Bryce Dallas Howard („Służące”). W filmie zobaczymy również Jamesa Cromwella („Sześć stóp pod ziemią”) oraz Toby’ego Jonesa („Mgła”). W jednej z epizodycznych ról powraca również Jeff Goldblum, wcielający się w znanego z pierwszego „Parku Jurajskiego” doktora Iana Malcolma.

Jurassic World: Upadłe królestwo – gdzie oglądać?

Cały film „Jurassic World: Upadłe królestwo” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.