Jumanji: Przygoda w dżungli

JUMANJI: WELCOME TO THE JUNGLE

Czwórka przyjaciół odkrywa starą grę, za pomocą której przenosi się do pełnego niebezpieczeństw świata dżungli. Kontynuacja kultowego obrazu z lat dziewięćdziesiątych.

„Jumanji: Przygoda w dżungli” – streszczenie

Czwórka licealistów odkrywa starą konsolę do gier wideo. Kiedy rozpoczynają rozgrywkę, zostają wciągnięci w sam środek dżungli, zamieniając się w dorosłe awatary. Wkrótce odkrywają, że w Jumanji się nie gra – trzeba stawiać czoła wyzwaniom i naprawdę przetrwać. Aby wygrać i powrócić do prawdziwego świata, muszą wziąć udział w niebezpiecznych misjach. Do tego odkryją, że prawdę na temat zniknęcia Alana Parrisha, które miało miejsce 20 lat temu. Gra zmieni ich myślenie o sobie, pozwoli odkryć siłę, jaka naprawdę w nich drzemie.

Czemu warto obejrzeć „Jumanji: Przygoda w dżungli”?

„Jumanji: Przygoda w dżungli” („Jumanji: welcome to the jungle”) to pełen doskonałego humoru film fantasy z 2017 roku. Obraz otrzymał dwie nagrody Kids Choice w kategorii ulubiony film i ulubiony aktor filmowy (Dwayne Johnson) oraz został nominowany do nagrody Saturna jako najlepszy film fantasy.

„Jumanji: Przygoda w dżungli” – obsada

Film został wyreżyserowany przez Jake’a Kasdana, nominowanego do nagrody Emmy („Jess i chłopaki”, „Californication”). W obsadzie znaleźli się m.in. Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillian i Nick Jonas.

„Jumanji: Przygoda w dżungli” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.