John Wick 3

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

Po zabójstwie członka Najwyższej Rady John musi opuścić Nowy Jork. W pogoń za nim rusza cały legion płatnych morderców. Tym razem Baba Jaga staje się celem, jednak Wick ani myśli tanio sprzedawać skóry.

John Wick 3 – opis

John nie ma wiele czasu. Praktycznie na każdym kroku czai się ktoś, kto pragnie jego krwi. Jest ona w końcu bardzo cenna. Na Wicka zostaje nałożona ekskomunika, co oznacza, że każdy, kto go zabije, zgarnie niezłą sumkę. Bohater odwiedza kilku ostatnich przyjaciół, którzy mu zostali, a następnie opuszcza Nowy Jork. Niestety, nawet w najbardziej egzotycznych zakątkach świata czekają na niego wielkie niebezpieczeństwa. John polegać może jedynie na swoich doskonałych zdolnościach w dziedzinie walki i przetrwania. Eliminując kolejne zastępy wrogów, toruje sobie drogę ku bezpiecznemu schronieniu. Nie można jednak się ukryć przez Gildią Zabójców polującą na tego, który ją zdradził.

John Wick 3 – obsada i twórcy

Trzecia część słynnej sagi o Johnie Wicku to jeden z najlepiej ocenianych obrazów 2019 roku i prawdziwy Mount Everest współczesnego kina akcji. W głównego bohatera ponownie wciela się Keanu Reeves („Matrix”, „Johnny Mnemonic”), a partnerują mu: Halle Berry („Atlas chmur”, „Gothika”), Ian McShane („Deadwood”, „Amerykańscy bogowie”), Anjelica Huston („Rodzina Addamsów”, „Pewnego razu w Rzymie”) i Laurence Fishburne („Matrix”, „Ant-Man i Osa”).

John Wick 3 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.