Jęk czarnego węża

BLACK SNAKE MOAN

Przepełniona namiętnym seksem i zmysłową muzyką opowieść o młodej kobiecie w tarapatach i starym bluesmanie próbującym jej pomóc.

Jęk czarnego węża – opis

Rae kocha seks – to dla niej narkotyk. Nieważne czy uprawia go z kochającym chłopakiem, czy przypadkowo poznanym na zakrapianej imprezie mężczyzną. Uzależnienie działa na dziewczynę destrukcyjne. Dzikie balangi wymykają się spod kontroli. Połączenie seksu, alkoholu i nie zawsze porządnych facetów jest dla Rae rujnujące. Gdy bohaterka trafia na samo dno, spotyka gościa z zupełnie innej bajki. Lazarus to starzejący się bluesman z przeszłością. W swoim życiu doświadczył wiele zła, ale teraz ma szansę uczynić coś dobrego. Decyduje się pomóc Rae wyjść na prostą. To trudne zadanie, ponieważ dziewczyna ma dzikość w sercu i jest bardzo niepokorna. Lazarus postanawia przykuć ją łańcuchem u siebie w domu. Mężczyzna decyduje się na radykalne rozwiązanie wiedząc, że tylko w ten sposób zdoła pomóc zagubionej młodej damie.

Jęk czarnego węża – obsada i twórcy

W tym odważnym, ale też niezwykle mądrym obrazie Craiga Brewera („Tarzan: Legenda”), w rolach głównych występują Samuel L. Jackson („Pulp fiction”) i Christina Ricci („Rodzina Addamsów”). Partnerują im Justin Timberlake („The Social Network”) oraz S. Epatha Merkerson („S. Epatha Merkerson”).

Jęk czarnego węża – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.