Jeff wraca do domu

JEFF, WHO LIVES AT HOME

Jeff jest nieudacznikiem mieszkającym z matką. Ma jednak szansę w końcu odkryć swoje przeznaczenie, gdy pewnego dnia dostaje tajemniczy telefon. Razem z bratem postanawiają zmienić swój los.

Jeff wraca do domu – opis

Jeff i Pat tworzą bardzo dziwne rodzeństwo. Ten pierwszy jest bezrobotnym obibokiem, który mieszka w piwnicy swojego domu rodzinnego i żyje na utrzymaniu matki. Pat próbuje zachować poprawne relacje z bratem, jednak sam ma olbrzymie kłopoty ze swoją żoną, którą podejrzewa o zdradę. Cały ten kocioł próbuje opanować ich matka Sharon, ale ona także zmaga się z życiowymi problemami. Każdy z nich musi odnaleźć sens w codziennej egzystencji i zrozumieć, czym naprawdę jest rodzina.

Jeff wraca do domu – obsada i twórcy

„Jeff wraca do domu” to niezależna kameralna komedia obyczajowa wyreżyserowana przez braci Duplassów, którzy są odpowiedzialni między innymi za popularny serial „Pokój 104”. W obsadzie filmu znajdują się: Jason Segel („Podróże Guliwera 3D”, „Luzaki i kujony”), Ed Helms („Kac Vegas”, „Biuro”), Judy Greer („Spadkobiercy”, „Skok Henry'ego”) oraz Susan Sarandon („Thelma i Louise”, „Czarownice z Eastwick”).

Jeff wraca do domu – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.