Jean Paul Gaultier. Szyk i Krzyk

JEAN PAUL GAULTIER FAIT SON SHOW HD

|16zł na 48h|

Jean-Paul Gaultier to francuski ekscentryczny projektant mody. W intrygującym i nietypowym filmie dokumentalnym prezentuje swoją biografię, światopogląd oraz spojrzenie na współczesną modę.

 

Jean Paul Gaultier freak and chic – opis

Jean Paul Gaultier jest nie tylko genialnym projektantem i skutecznym biznesmanem. To artysta pełną gębą – intrygujący, nieszablonowy i niepokorny. Poznać takiego człowieka to jak otworzyć drzwi do nowego, unikatowego świata. „Jean Paul Gaultier freak and chic” daje nam możliwość zanurzyć się w życiu tej niezwykłej persony. Film biograficzny pokaże nam najważniejsze momenty z przeszłości twórcy. Zaprezentuje jego spojrzenie na świat i przeprowadzi przez najistotniejsze wydarzenia w historii mody. Zobacz ten pasjonujący dokument i dowiedz się, dlaczego Jean Paul Gaultier uważany jest za jedną z najbardziej wpływowych postaci we współczesnej sztuce.

 

Jean Paul Gaultier freak and chic – twórcy

Oprócz tytułowego bohatera w „Jean Paul Gaultier freak and chic” zobaczymy wiele gwiazd paryskiego świata mody. Dokument wyreżyserował Yann L'Hénoret, który towarzyszył Gaultierowi przez sześć miesięcy, kiedy ten przygotowywał pokaz Fashion Freak Show.

 

Jean Paul Gaultier freak and chic – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.