Jakiś czas później

TIEMPO DESPUES (AKA. SOME TIME LATER)

Daleka przyszłość. Świat został zredukowany do jednego wieżowca rządzonego przez faszystowskiego przywódcę. Pewien zwyczajny sprzedawca lemoniady przypadkowo narusza ten stan rzeczy.

Jakiś czas później – opis

Rok 9177. Kolejne wieki mijają, a wszechświat stoi w miejscu. W gigantycznym wieżowcu pośrodku pustyni mieszkają elity związane z duchowieństwem, wojskiem czy polityką. Wokół budynku natomiast żyją wszyscy pozostali: słabi, biedni, skazani na wegetację. Podział na lepszych i gorszych wkrótce jednak ulega zmianie. Oto pewien sprzedawca lemoniady narusza istniejący status quo. Udaje się do wieży w celu rozkręcenia swojego biznesu i uruchamia lawinę zdarzeń, które wpłyną na losy wszechświata.

Jakiś czas później – obsada i twórcy

„Jakiś czas później” to hiszpańska komedia science fiction w reżyserii José Luisa Cuerdy („Język motyli”). W rolach głównych występują aktorzy tacy jak: znani z filmu „Skóra, w której żyję” Roberto Álamo i Blanca Suárez, Miguel Herrán („Nic w zamian”), Antonio de la Torre („Hiszpański cyrk”) oraz Manolo Solo („Labirynt fauna”).

Jakiś czas później – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.