Jak łodzie

WE ARE BOATS

Była prostytutka po śmierci wraca na ziemię, aby pomagać ludziom, którzy się pogubili i muszą zmierzyć się z samymi sobą.

Jak łodzie - opis

Francesca (Angeli Sarafyan) pracuje jako prostytutka. Pewnego dnia ginie z rąk klienta. Po śmierci kobieta zostaje zaproszona na rozmowę o pracę z postacią zwaną „Sir” (Uzo Aduba), która natychmiast wysyła ją z powrotem na Ziemię. Jej zadaniem jest pomaganie różnym ludziom w rozwiązywaniu ich życiowych problemów. Jednocześnie kobieta stara się potajemnie odszukać osobę, którą kochała, ale nie zdołała się z nią nigdy pożegnać.

Jak łodzie - twórcy i obsada

Intrygujący film fantasy autorstwa Tańczący z wilkami („The Circuit”). Reżyser i scenarzysta przedstawia perypetie kobiety, która po śmierci wraca na Ziemię. W obsadzie filmu znaleźli się Angela Sarafyan („Westworld”), Luke Hemsworth („Thor: Mroczny świat”), dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Uzo Aduba („Orange Is the New Black”), wyróżniona nominacją do Złotego Globu Amanda Plummer („Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”) oraz nominowany do Nagrody Akademii Graham Greene („Tańczący z wilkami”).

Jak łodzie - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.