Jak dama

LADY LIKE

Bystra, lecz niezaradna studentka pomaga swojej najlepszej przyjaciółce znaleźć chłopaka. Paradoksalnie ta sytuacja sprawia, że dziewczyna zostaje sama i musi w pojedynkę poradzić sobie z problemami związanymi z wchodzeniem w dorosłość.

Jak dama – opis

Allie jest mądrą i inteligentną introwertyczką. Dziewczyna stara się znaleźć swoje miejsce na prestiżowym uniwersytecie. Allie nie jest przebojowa i nie lubi imprez. Woli swoje znoszone dresy i wieczory z Netflixem. Wszystko się zmienia, gdy jej najlepsza przyjaciółka znajduje sobie chłopaka. Teraz Allie musi poradzić sobie z wielkim światem w pojedynkę. Dziewczyna postanawia złapać byka za rogi. Czy życie towarzyskie rzeczywiście jest tak fajne, jak mówią? Czas spróbować czegoś nowego. Może uda się odnaleźć miłość?

Jak dama – obsada i twórcy

Reżyserem tej młodzieżowej komedii romantycznej jest debiutant Brent Craft. Główną bohaterkę portretuje Stephanie Simbari („Coldwater”), a partnerują jej: Olivia Luccardi („Coś za mną chodzi”), Sarah Moliski („Blade & Blood”) i Corinne Mestemacher („Three Old Guys”).

Jak dama – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.