Jaja w tropikach

TROPIC THUNDER HD

|10 zł na 48h|

Grupa zmanierowanych hollywoodzkich aktorów przybywa do azjatyckiej dżungli, żeby nakręcić najlepszy wojenny film w historii. Bez asystentów, telefonów komórkowych i udogodnień stają oko w oko z dziką naturą i miejscowymi handlarzami narkotyków.

 

Jaja w tropikach – opis

Jack Speedman to gwiazdor kina akcji, który bierze się właśnie za największy projekt w swoim życiu. Jego nowy film przejdzie do historii zwłaszcza, że scenariusz oparty jest na poczytnej książce, a w obsadzie znajdują się same wielkie gwiazdy. Niestety, rzeczywistość jest bardzo kapryśna. Rosnące koszty produkcji i ciągłe kłótnie pomiędzy aktorami niweczą starania wszystkich zaangażowanych w projekt. Reżyser postanawia wykonać niespodziewany ruch. Przenosi realizację filmu do najprawdziwszej azjatyckiej dżungli. Nie ma jak bezlitosny realizm – w takich warunkach z pewnością powstanie wybitny obraz. Jednak tutaj również czekają na naszych bohaterów kłopoty. Ekipa filmowa natyka się na miejscowych handlarzy narkotyków, którzy biorą ich za agentów wywiadu. Speedman i pozostali dostają się do niewoli. Jak na aktorów kina akcji przystało nie planują sprzedać tanio skóry.

 

Jaja w tropikach – obsada i twórcy

Obraz Bena Stillera („Zoolander”, reżyseria serialu „Ucieczka z Dannemory”) zebrał bardzo dobre oceny wśród krytyków. Zasłynął między innymi świetną rolą Roberta Downeya Jr. („Avengers: Koniec gry”), który, zanim jeszcze stał się Iron Manem, wcielił się w wybitnego aktora, i który, aby nadać autentyczności swoim występom, zmienił kolor skóry i stał się Afroamerykaninem. Robert Downey Jr. zdobył za ten występ nominację do Oscara. Oprócz Stillera i Downey’a w filmie występują: Jack Black („Jumanji 2”), Nick Nolte („Książę przypływów”), Steve Coogan („Tajemnica Filomeny”), Danny McBride („Wicedyrektorzy”), Matthew McConaughey („Detektyw”) i Tom Cruise (seria „Mission Impossible”). Ten ostatni w zaskakującej i kuriozalnej wersji.

 

Jaja w tropikach – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

 

FILM NIEDOSTĘPNY NA APLIKACJACH SMART TV DLA TELEWIZORÓW SAMSUNG I LG