Iron Sky. Inwazja

Iron Sky: The Coming Race HD

|10 zł na 48h|

Jaszczuropodobny Hitler zniszczył Ziemię i jeszcze mu mało. Wraz ze swoimi krwiożerczymi dinozaurami planuje dalszą ekspansję. Na jego drodze staje jednak kilku śmiałków.

Iron Sky. Inwazja – opis

Świat, który znaliśmy skończył się w 2018 roku. Wojna między Ziemią oraz nazistami z Księżyca doprowadziła do nuklearnej zagłady całej cywilizacji. Ostatni ludzie, którym udało się przetrwać, znaleźli schronienie na ciemnej stronie Księżyca. Pozostałości rodzaju ludzkiego musiały się osiedlić w dawnej bazie nazistów. Tam jednak grozi im wielkie niebezpieczeństwo. Czy jest dla nich jeszcze nadzieja? Tak! Okazuje się, że kryje się ona wewnątrz Ziemi. Grupa śmiałków rusza na wyprawę do środka planety. Wewnątrz odkryją zaskakującą prawdę stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego.

Iron Sky. Inwazja – obsada i twórcy

„Iron Sky. Inwazja” to druga część absurdalnej i surrealistycznej parodii filmów science fiction. Za kamerą stanął ponownie Timo Vuorensola, a w rolach głównych wystąpili: Lara Rossi („Robin Hood: Początek”), Vladimir Burlakov („247 dni”), Jukka Hilden („Legenda Herkulesa”), Udo Kier („Tańcząc w ciemnościach”) oraz Kari Ketonen („Zło jest zaraźliwe”).

Iron Sky. Inwazja – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.