Inna kobieta

Amoureux de ma femme

W fantazjach mężczyzny w średnim wieku pojawia się nowa dziewczyna jego najlepszego przyjaciela. Mężczyzna gotów jest porzucić wszelką ostrożność, aby zrealizować swoje najdziksze marzenia.

Inna kobieta – o czym jest film?

Daniel bezdyskusyjnie kocha swoją wspaniałą żonę, choć mężczyznę czasem ponosi wyobraźnia, a w jego fantazjach pojawiają się inne kobiety. Pewnego dnia przyjaciel Daniela, Patrick, proponuje podwójną randkę, w trakcie której przedstawi znajomym swoją nową, piękną ukochaną. Kobieta okazuje się niezwykle atrakcyjna, a jej uroda natychmiast oszałamia Daniela. Mężczyzna znajduje się w niewygodnym położeniu, rozdarty pomiędzy żoną, z którą łączą go najintymniejsze sekrety a zachwycającą nieznajomą, która całkowicie go zniewala.

Inna kobieta - obsada i twórcy

Reżyserem obrazu i odtwórcą głównej roli jest Daniel Auteuil ("Czyja to kochanka?", "Dziewczyna na mieście"), wielokrotnie nagradzany, m.in. dwoma Cezarami. W rolę jego przyiaciela wcielił się gwiazdor miedzynarodowego kina, Gerard Depardieu, zdobywca Złotego Globu za rolę w "Zielonej karcie", a przede wszystkim znany z kultowej roli Asterixa. W obsadzie znalazły się również Adriana Ugarte ("Młoda Julietta", "Emma") oraz Sandrine Kiberlain ("Mieć albo nie mieć").

Inna kobieta – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.pl