Inicjały SG

INITIALS S.G.

Życie cierpiącego na niekontrolowane wybuchy złości i mającego ustawicznego pecha podrzędnego aktora zostaje wystawione na próbę.

Inicjały SG - opis

Pięćdziesięcioletni aktor Sergio Garcesa (Diego Peretti) czasy świetności ma już dawno za sobą. Argentyńczyk nieustająco wspomina swój dawno zapomniany przez wszystkich album z coverami piosenek Serge'a Gainsbourga, który nagrał w młodości. Mężczyzna jest strasznym cholerykiem i zdaje się mieć ogromnego pecha. Dlatego, kiedy łamie nos na rowerze, dochodzi do serii niefortunnych zdarzeń. Sergio wdaje się w romans, który przybiera niespodziewanie mroczny obrót.

Inicjały SG - twórcy i obsada

Obraz będący mieszanką niekonwencjonalnego dramatu, kryminału i surrealistycznej czarnej komedii autorstwa duetu artystycznego – Ranii Attieh (Enrique poleca) oraz Daniela Garcii (H.). Filmowcy zaprosili do pracy przy swoim projekcie doskonały zespół aktorski. W głównych rolach występują Diego Peretti (Anioł Śmierci), Julianne Nicholson (Sierpień w hrabstwie Osage), Daniel Fanego (Anioł), Malena Sánchez (Abzurdah) oraz Francisco Lumerman (Historia strachu). Produkcja została wyróżniona na Festiwalu Filmowym Tribeca.

Inicjały SG - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.