Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (S) HD

| 10 zł na 48h|

Tym razem Henry Jones Junior poszukuje tytułowego Królestwa Kryształowej Czaszki. Misję utrudniają mu Sowieci, którym dowodzi piękna i nieustraszona towarzyszka Irina Spalko.

Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki - opis filmu

W 1957 r. Archeolog i poszukiwacz przygód dr Henry „Indiana” Jones, Jr. zostaje ponownie wezwany do akcji i uwikłany w sowiecki spisek mający na celu odkrycie tajemnicy trzynastu artefaktów zwanych Kryształowymi Czaszkami. Legenda głosi, że zostały one wykonane przez kosmitów lub wysoko rozwiniętą cywilizację Majów. Nowa podróż doprowadzi Jonesa do Meksyku oraz do dżungli w Peru. W tej wyprawie towarzyszyć mu będzie Marion Ravenwood, z którą spotykał się w młodości, Mutt Williams - syn oraz Profesor Oxley jego serdeczny przyjaciel.

Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki - twórcy i obsada

Czwarta część amerykańskiego filmu przygodowego w reżyserii Stevena Spielberga. W głównych rolach wystąpili: Harrison Ford („Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje.”, „Zdrada”), Cate Blanchett („Blue Jasmine”, „Manifesto”), Shia LaBeouf („Niepokój”), Jim Broadbent („Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Moulin Rouge!”).

Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki - gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl.