Idealny facet

The Perfect Guy HD

|10 zł na 48h|

 

Córka wymyśla idealnego mężczyznę dla swojej matki, żeby ta wreszcie się zakochała i przestała się ciągle przeprowadzać.

Idealny facet – opis

Nastoletnia Holy wciąż żyje na walizkach. Z miasta do miasta, ze szkoły do szkoły i tak w kółko. Wszystko to przez jej matkę, która ciągle ponosi sercowe porażki. Każdy kolejny mężczyzna na jej drodze rani ją coraz bardziej, co zmusza Jean do ucieczki i rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Holly ma tego serdecznie dosyć i szykuje podstęp. Wymyśla idealnego amanta i podszywając się pod niego, zaczyna korespondować ze swoją matką. Spisek okazuje się działać, ale jak przejść z punktu A do punktu B? Listy to jedno, ale wypadałoby zobaczyć na własne oczy tego wspaniałego mężczyznę. Może wujek koleżanki nada się do tej ryzykownej misji?

Idealny facet – obsada i twórcy

„Idealny facet” to romantyczna komedia dla młodzieży i nie tylko. W szesnatoletnią Holly wciela się Hilary Duff („Greta”, „Agent Cody Banks”), a w jej matkę – Heather Locklear („Dynastia”, „Podpalaczka”). W filmie występują również: Chris Noth („Manhunt: Unabomber”, „Seks w wielkim mieście”), Vanessa Lengies („Mixology”, „Siostra Hawthorne”) i Kym Whitley („Young & Hungry”, „Animal Practice”). Obraz wyreżyserował Mark Rosman („Cinderella Story”, „William i Kate”).

Idealny facet – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.