Idealny dom

IDEAL HOME

W domu znanej z telewizji pary gejów niespodziewanie pojawia się chłopak, który twierdzi, że jest wnukiem jednego z nich.

„Idealny dom” – streszczenie

Erasmus oraz Paul są parą z wieloletnim stażem, która od jakiegoś czasu nie może się dogadać. Rozstanie uniemożliwia im jednak wspólnie prowadzony popularny program telewizyjny. Mężczyźni wyładowują swoją frustracje w niekończących się przyjęciach. Ich życie przewraca się do góry nogami, kiedy w ich drzwiach pojawia się dziesięciolatek, który twierdzi, że jest wnuczkiem Erasmusa. Okazuje się, że ojciec chłopaka jest w więzieniu, a on sam nie ma nikogo innego, do kogo mógłby się zwrócić o pomoc.

Czemu warto obejrzeć „Idealny dom”?

„Idealny dom” („Ideal home”) to pogodna komedia amerykańska z 2108 roku o przechodzącej kryzys parze gejów, która musi odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. To bezpretensjonalna opowieść o wyzwaniach stojących w dzisiejszych czasach przed instytucją rodziny.

„Idealny dom” – obsada

Reżyserem filmu jest Andrew Fleming. W rolach głównych bohaterów występują: Paul Rudd oraz dwukrotnie nominowany do Oscara Steve Coogan. Obok nich na ekranie pojawiają się: Jack Gore, Alison Pill oraz Jake McDorman.

„Idealny dom” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.