I że ci nie odpuszczę

OVERBOARD

Po tym, jak zmanierowany bogactwem właściciel jachtu zostaje wyrzucony za burtę i traci pamięć, jego pracownik przekonuje mężczyznę, że jest przykładnym mężem należącym do klasy średniej.

I że ci nie odpuszczę – opis

Kate Sullivan to samotna matka, która dwa etaty łączy z nauką w szkole dla przyszłych pielęgniarek. Pracuje jako sprzątaczka na jachcie należącym do Leonardo „Leo” Montenegro – zepsutego dobrobytem aroganckiego playboya. Leo pozwala sobie na niestosowne uwagi względem kobiety, a kiedy pewnego dnia Kate odmawia mu podania posiłku, Montenegro zwalnia ją z pracy. Tymczasem w Meksyku siostry Leo opiekują się umierającym ojcem. Kiedy zaś dowiadują się, że w swoim testamencie ojciec czyni Leo jedynym spadkobiercą, kobiety wpadają w złość, a jedna z nich postanawia odwiedzić brata. W dniu spotkania Leonard ześlizguje się z jachtu do wody i budzi się na plaży, nie pamiętając, kim jest. Mężczyzna trafia do szpitala, w którym odnajduje go siostra, lecz ona nie wyjawia jego tożsamości, a po powrocie do Meksyku mówi, że ich brat nie żyje. Dlaczego kłamie? I gdzie w tym wszystkim odnajdzie się Kate?...

I że ci nie odpuszczę – obsada i twórcy

Reżyserem tej komedii jest Rob Greenberg („Mów mi Dave”, „Frasier”). W rolach głównych występują m.in.: Eugenio Derbez („Dora i Miasto Złota”, „Latynoski ogier”), Anna Faris („22 Jump Street”, „Movie 43”), Eva Longoria („Dora i Miasto Złota”, „Gotowe na wszystko”).

I że ci nie odpuszczę – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.