I odpuść nam nasze długi

Rimetti a noi i nostri debiti SD

| 18 zł na 48h |

Zadłużony po uszy Guido znajduje sposób jak wyjść z finansowych tarapatów. Zaczyna pracować dla tych, którzy go do tej pory nachodzili, domagając się spłaty zobowiązań. Niegdyś ofiara – teraz ciemiężyciel. Czy w stroju windykatora będzie mu do twarzy?

I odpuść nam nasze długi – opis

Samotny technik komputerowy Guido traci pracę i popada w długi. Szybko staje się celem brutalnych windykatorów, próbujących ściągnąć z niego należności. Guido nie ma jednak czym zapłacić, więc decyduje się odpracować zadłużenie. Rozpoczyna współpracę z Franco – jednym z najlepszych komorników we Włoszech. Najpierw zastraszyć, później zawstydzić – takich metod uczy bezlitosny windykator swojego nowego pomocnika. Słowna agresja i werbalna przemoc dają efekt – Guido zaczyna się rozsmakowywać w nowym  życiu. Wkrótce los zaczyna mu sprzyjać, a on zapomina o tym, co najważniejsze. Bohater wchodzi na drogę, na której inni ludzie przestają mieć znaczenie.

I odpuść nam nasze długi – obsada i twórcy

Reżyserem włoskiego filmu „I odpuść nam nasze długi” jest Antonio Morabito („Il Venditore di medicine”). W jednej z głównych ról występuje tutaj polski aktor Jerzy Stuhr („Pogoda na jutro”). W filmie zobaczymy również wykonawców takich jak: Claudio Santamaria („Casino Royale”), Marco Giallini („Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”) oraz Flonja Kodheli („Amsterdam Express”).

I odpuść nam nasze długi – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

UWAGA: Film niedostępny w aplikacjach Smart TV na telewizorach Samsung i LG.