Horton słyszy Ktosia

DR. SEUSS' HORTON HEARS A WHO!

Na ziarenku pyłku mieści się miasteczko Ktosiowo, w którym mieszkają małe Ktosie. Nikt nie wie o ich istnieniu oprócz pewnego sympatycznego słonia.

Horton słyszy Ktosia – opis

Słoń Horton uwielbia hasać po dżungli. Nie przejmuje się niczym i spędza swój czas na słodkiej beztrosce. Wszystko się zmienia, gdy przez przypadek odkrywa, że na pyłku kurzu znajduje się miasteczko Ktosiów, które na dodatek są w wielkich tarapatach. Słonik postanawia pomóc potrzebującym. Niestety, pozostali mieszkańcy dżungli patrzą krzywo na Hortona, który próbuje przekonać ich, że na pyłku kurzu mieszkają małe istotki. Chyba nasz poczciwy trąbacz postradał zmysły… Czy wielki świat Hortona i jego przyjaciół gotowy jest na spotkanie z malutkimi Ktosiami?

Horton słyszy Ktosia – obsada i twórcy

Film animowany, zrealizowany w studio Blue Sky, w którym powstała słynna „Epoka lodowcowa". Film został wyreżyserowany przez Steve’a Martino („Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów”) i Jimmy’ego Haywarda  („Skubani”), a w polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi: Michała Żebrowskiego („Pan Tadeusz”), Bartosza Opanię („Zakochani”) i Mirosława Zbrojewicza („Chłopaki nie płaczą”).

Horton słyszy Ktosia – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.