Happy Feet: Tupot małych stóp 2

HAPPY FEET TWO

Kontynuacja oscarowej animacji o przygodach stepującego pingwina Mambo. Bohater nie tylko zdążył już założyć rodzinę, ale nawet doczekał się potomka.

Happy Feet: Tupot małych stóp 2 - opis

Mambo jest najpopularniejszym w całej Antarktyce stepującym pingwinem, który do szaleństwa kocha się w przepięknej Glorii. Owocem ich miłości jest bystry i rezolutny Eryk. Chłopak ze wszystkich sił stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie. Przyglądają się temu jego rodzice oraz ich starzy przyjaciele – Ramon i Lovelace. Życie pingwinów płynie radośnie i beztrosko. Pewnego dnia jednak okazuje się, że całej pingwiniej populacji grozi ogromne niebezpieczeństwo…

Happy Feet: Tupot małych stóp 2 - twórcy

Pełna muzyki i dobrego humoru animowana opowieść z ekologicznym przesłaniem. Twórcą pierwszej i drugiej części Happy Feet jest George Miller, australijski reżyser, który ma na koncie tak znaczące produkcje, jak cykl "Mad Max", "Czarownice z Eastwick", "Olej Lorenza" czy "Babe – świnka z klasą".

Happy Feet: Tupot małych stóp 2 - dubbing

W polskiej wersji językowej swoich głosów głównym postaciom użyczyli m.in. Bartosz Obuchowicz, Sonia Bohosiewicz, Cezary Pazura, Tomasz Kot i Wojciech Mecwaldowski.

Happy Feet: Tupot małych stóp 2 - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.