Halloween

Michael Myers powraca w remake’u jednego z najstraszniejszych horrorów w historii kina. Bestia znów jest na wolności i właśnie rozpoczyna łowy!

Halloween – opis

W latach osiemdziesiątych seryjny morderca, Michael Myers, terroryzował spokojne amerykańskie przedmieścia. Zakładał przerażającą maskę, brał naostrzony nóż i rozpoczynał makabryczny taniec śmierci. Dzięki pomocy niezłomnej Laurie Strode udało się zamknąć potwora w zakładzie dla psychicznie chorych. Po kilkudziesięciu latach Myers wydostaje się na wolność. Ponownie zakłada maskę, bierze nóż i rusza na łowy. W USA odbywa się właśnie Halloween – święto duchów. To doskonały moment, żeby Michael o sobie przypomniał. Ktoś jednak przez te wszystkie lata o nim pamiętał. Laurie Strode zawsze miała pewność, że Myers w końcu powróci. Jest uzbrojona, skoncentrowana i wie, jak pokonać potwora. To będzie bardzo gorące Halloween…

Halloween – obsada i twórcy

Halloween to remake słynnego slashera wyreżyserowanego przez mistrza kina grozy, Johna Carpentera. Tym razem za kamerą stanął David Gordon Green („Joe”, „Wicedyrektorzy”), a w rolach głównych powrócili aktorzy znani z pierwowzoru: Jamie Lee Curtis („Prawdziwe kłamstwa”, „Zakręcony piątek”) i Will Patton („Czwarty stopień”, „Cena odwagi”). W pozostałych rolach występują: Haluk Bilginer („Zimowy sen”, ”The International”), Virginia Gardner („Runaways”,” Powiedz mi jak umrę”) i Judy Greer („Ant-Man”, „Spadkobiercy”).

Halloween – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.