Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi

STAR WARS VI - RETURN OF THE JEDI

| 10zł za 48h |

Czas na ostateczną rozgrywkę w wojnie pomiędzy Imperium a rebeliantami. Czy Luke Skywalker pokona Vadera? Jak potoczy się bitwa na księżycu Endor? Co spotka Hana Solo i Leię?

Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi – opis

Rebelia i Imperium szykują się do ostatecznego starcia. Kluczowe wydarzenia będą miały miejsce na lesistym księżycu Endor – domu misiopodobnych Ewoków. Rebelianci muszą zniszczyć Gwiazdę Śmierci – potężną broń, która pozwala anihilować całe planety.  Zanim bohaterowie rozpoczną swoją misję, ruszają na ratunek Hanowi Solo, który wciąż jest więźniem Jabby – przywódcy przestępczego światka na pustynnej planecie, Tatooine. Tymczasem przed Lukiem Skywalkerem równie trudne zadanie. Staje samotnie do walki z Darthem Vaderem oraz złowieszczym Imperatorem.

Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi – obsada i twórcy

„Powrót Jedi” to szósta odsłona wielkiej sagi Skywalkerów będącej częścią epokowych „Gwiezdnych wojen”. Jest to również finałowa odsłona pierwszej, oryginalnej trylogii. Film wyreżyserował Richard Marquand („Igła”, „Płonące serce”), a w rolach głównych wystąpili: Mark Hamill („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Kingsman: Tajne służby”), Carrie Fisher („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”) i Harrison Ford („Poszukiwacze zaginionej Arki”, „Ścigany”).

Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.