Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

STAR WARS III - REVENGE OF THE SITH

|10 zł na 48h|

Nadchodzi ostateczna konfrontacja dobra ze złem. Zobacz, jak Anakin Skywalker przeszedł na ciemną stronę mocy i przemienił się w mrocznego Dartha Vadera.

Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów – opis

Republika pogrąża się w chaosie, podczas gdy potęga kanclerza Palpatine rośnie w siłę. Chore ambicje polityka przekształcają galaktykę w rządzone żelazną ręką Imperium. Wyniszczająca wojna klonów trwa w najlepsze, a na linii frontu wciąż znajdują się dwaj rycerze Jedi – Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi. Panowie wypełniają właśnie niebezpieczną misję – muszą sprowadzić przed wymiar sprawiedliwości Generała Grievousa, przywódcę armii Separatystów. Rycerze nie zdają sobie jednak sprawy z planów Palpatine’a. Wkrótce kanclerz ujawnia się jako mroczny Lord Sith i przeciąga na ciemną stronę mocy Anakina.  Dzięki temu sięga po pełnię władzy w umierającej Republice. Już tylko Obi-Wan stoi na czele walczących ze złem. Czy jednak zdoła pokonać Anakina – swojego byłego ucznia, którego potęga wydaje się nieograniczona?

Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów – obsada i twórcy

„Zemsta Sithów” to trzecia odsłona wielkiej sagi Skywalkerów będącej częścią epokowych „Gwiezdnych wojen”. Jest to również finałowa odsłona drugiej trylogii, skupiającej się na genezie Dartha Vadera. W filmie występują: Ewan McGregor („Krzysiu, gdzie jesteś?”, „Trainspotting”), Natalie Portman („Thor”, „Czarny łabędź”), Hayden Christensen („Jumper”, „Przebudzenie”), Christopher Lee („Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”, „Człowiek ze złotym pistoletem”) i Samuel L. Jackson („Avengers”, Pulp Fiction”). Obraz wyreżyserował pomysłodawca Gwiezdnych Wojen, George Lucas.

Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl