Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

STAR WARS II - ATTACK OF THE CLONES

| 10zł za 48h |

Sytuacja w Republice robi się coraz bardziej napięta. Nie dość, że ustrój demokratyczny jest zagrożony, to jeszcze ciemna strona mocy ma nową armię składającą się z bezlitosnych klonów.

Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów – opis

Od słynnej bitwy na Naboo minęło już wiele czasu. Niestety, nie wszyscy chcą podporządkować się pokojowej polityce Republiki. Mroczny Sith, hrabia Dooku, buntuje się przeciwko królowej Amidalii. Władczyni jest w wielkim niebezpieczeństwie – przeciwnicy dokonują zamachu na jej życie. Rycerze Jedi, Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi zostają przydzieleni do ochrony rządzącej. Podczas wykonywania swoich obowiązków trafiają na spisek zakrojony na szeroką skalę. Przy okazji rodzi się uczucie pomiędzy Anakinem i Amidalą. Rycerz zrobi wszystko, żeby ocalić swoją ukochaną. Czy uda mu się pokonać zło? A może ciemna strona mocy skusi i jego?

Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów – obsada i twórcy

„Atak klonów” to w druga odsłona wielkiej sagi Skywalkerów będącej częścią epokowych „Gwiezdnych wojen”. W filmie występują: Ewan McGregor („Krzysiu, gdzie jesteś?”, „Trainspotting”), Natalie Portman („Thor”, „Czarny łabędź”), Hayden Christensen („Jumper”, „Przebudzenie”), Christopher Lee („Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”, „Człowiek ze złotym pistoletem”) i Samuel L. Jackson („Avengers”, Pulp Fiction”). Obraz wyreżyserował pomysłodawca Gwiezdnych Wojen, George Lucas.

Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl