Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars

Hazel i Gus poznają się na spotkaniu grupy wsparcia dla chorych na nowotwór. Z czasem ich więź staje się coraz mocniejsza, a chłopak robi wszystko by jego ukochana przestała myśleć o śmierci. Film o wielkiej miłości, która jest w stanie pokonać chorobę.

Gwiazd naszych wina - opis

Hazel i Gus są nastolatkami, którzy poznają się na grupie wsparcia dla chorych na raka. Ona od pięciu lat walczy z nowotworem tarczycy. On jest byłym koszykarz, któremu amputowano nogę, a jego badania świadczą o remisji choroby. Gus od razu zaczyna czuć coś więcej do Hazel, podczas gdy ona nie jest zainteresowana miłostkami. Jednak los sprawia, że zakochują się w sobie. Hazel każdy dzień spędzony z Gusem przeżywa jakby był najpiękniejszy w życiu, bowiem może okazać się dla niej ostatnim. On, chcąc ją uszczęśliwić postanawia zorganizować dla niej niespodziankę i zaaranżować spotkanie w Amsterdamie z autorem ulubionej książki Hazel.

Gwiazd naszych wina - obsada i twórcy

Film jest adaptacją powieści "Gwiazd naszych wina" Johna Greena. Reżyserii podjął się Josh Boone ("Bez miłości ani słowa", "Bastion"). W głównej roli możemy zobaczyć Shailene Woodley ("Wielkie kłamtewka", "Spadkobiercy"). W obsadzie znaleźli się też aktorzy młodego pokolenia tacy jak Nat Wolff ("Papierowe miasta", "Praktykant") oraz Ansel Elgort ("Niezgodna")

Gwiazd naszych wina - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl