Guru miłości

THE LOVE GURU

Komik Mike Myers w roli guru, który nie zawaha się przed niczym, aby odnieść sukces w swojej profesji i stać się numerem jeden.

Guru miłości - opis

Guru Pitka (Mike Myers) jest Amerykaninem, który wychował się w jednym z indyjskich aszramów. Mężczyzna zajmuje się udzielaniem porad w sprawach sercowych. Marzy o wielkim sukcesie i popularności. Niestety, to jego konkurent (Deepak Chopra w roli samego siebie) dostaje zaproszenie do programu słynnej Oprah Winfrey. Pitka jest zrozpaczony. Pewnego dnia otrzymuje w końcu swoją szansę. Okazuje się, że gwiazdor drużyny hokeja (Romany Malco) ma kłopoty z żoną (Megan Good), co odbija się na jego grze. Guru zrobi wszystko, żeby mu pomóc.

Guru miłości - twórcy i obsada

Zwariowana komedia z szarżującym Mikiem Myersem (cykl Austin Powers) w roli spragnionego sławy guru. Reżyserem tego pełnego gagów i dosadnych żartów filmu był debiutant Marco Schnabel (autor scenariusza do Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona). Myersowi partnerują, m.in.: Jessica Alba ("Sin City – Miasto grzechu", "Maczeta"), Justin Timberlake ("To tylko seks", "Co jest grane, Davis?"), znany z serialu Trawka Romany Malco oraz laureat Oscara Ben Kingsley ("Gandhi", "Dom z piasku i mgły").

Guru miłości - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.