Goście, goście III: Rewolucja

LES VISITEURS: LA RÉVOLUTION

Podróżnicy w czasie powracają! Tym jednak razem grozi im wielkie niebezpieczeństwo. Godfryd i Jacquouille lądują w samym środku Rewolucji Francuskiej, czyli w okresie, w którym bardzo łatwo stracić głowę.

 

Goście, goście III: Rewolucja – opis

Francja w 1973 roku nie była zbyt wesołym miejscem. Buntownicy ochoczo dekapitowali przedstawicieli elit i arystokracji. Godfryd i Jacquouille są przerażeni zastaną rzeczywistością. Co gorsza, ich potomkowie znajdują się w samym sercu rewolucyjnej zawieruchy. Krewny Jacquouille'a skonfiskował majątek rodziny Montmirail, a teraz jako oskarżyciel publiczny z wielką zawziętością wysyła na gilotynę zastępy bogaczy. Potomek Godfryda ukrywa się, aby nie stracić głowy. Podróżnicy w czasie muszą odnaleźć starego czarownika, który pomoże im naprostować bieg historii. Czy uda im się uniknąć ostrej jak brzytwa gilotyny?

 

Goście, goście III: Rewolucja – obsada i twórcy

W trzeciej części tego niezwykle popularnego cyklu komediowo-przygodowego powracają Jean Reno jako rycerz Godefroy de Montmirail i Christian Clavier jako jego giermek Jacquouille la Fripouille. Film wyreżyserował Jean-Marie Poiré, autor wszystkich poprzednich części serii „Goście, goście”.

 

Goście, goście III: Rewolucja – gdzie oglądać?

Cały film "Goście, goście III: Rewolucja" dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.