Gorący eter

HOT AIR

W drzwiach domu gwiazdy prawicowego radia niespodziewanie zjawia się jego nastoletnia siostrzenica, która zmienia sposób myślenia jego życie i sposób myślenia.

Gorący eter - opis

Lionel Macomb (Steve Coogan) jest popularnym gospodarzem programów w prawicowym radiu. Pewnego dnia jego codzienność zostaje wywrócona do góry nogami, kiedy w drzwiach jego domu pojawia się jego szesnastoletnia siostrzenica Tess (Taylor Russell) i prosi o pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych. Między mężczyzną a dziewczyną niespodziewanie rodzi się więź.

Gorący eter - twórcy i obsada

Dwukrotnie nominowany do Oscara Steve Coogan („Tajemnica Filomeny”) w roli prawicowego radiowca, który zaczyna rozumieć, że musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Uświadamia sobie, że jego wypowiedzi mają ogromną siłę rażenia. Reżyserem tego intrygującego dramatu jest Frank Coraci („Rodzinne rewolucje”), a w pozostałych rolach występują Taylor Russell („Escape Room”), gwiazda cyklu Krzyk Neve Campbell, Judith Light („Transrodzic”) oraz Skylar Astin („Pitch Perfect”).

Gorący eter - gdzie oglądać?

Film dostępny online na platformie VOD player.pl.