Geostorm

GEOSTORM

Widowiskowy film o sieci ziemskich satelitów, które zaczynają powodować katastrofalne anomalie pogodowe i tym samym mogą zagrażać ludzkości.

„Geostorm” – streszczenie

Zmiany klimatyczne zagrażają Ziemi i jej mieszkańcom. Bezsilne władze wszystkich państw świata jednoczą się, aby zainwestować w program o kryptonimie „Dutch Boy” oraz sieć satelitów, wyposażonych w najnowsze technologie. To wszystko ma powstrzymać nadchodzące klęski żywiołowe. Po latach system zaczyna jednak szwankować. Dwóch braci zostaje wysłanych do usunięcia awarii. Mężczyźni muszą zdążyć zanim wielki kataklizm pochłonie całą planetę.

Czemu warto obejrzeć „Geostrom”?

„Geostorm” to wysokobudżetowy film katastroficzny z elementami kina science fiction z 2017 roku. Film ukazuje ludzkość, która staje do walki z naturą. Główny wątek skupia się wokół zmian klimatycznych i ukazuje apokaliptyczny kataklizm, który mogą nieść ze sobą

„Geostorm” – obsada

Reżyserem filmu jest Dean Devlin. W rolę główną wciela się Gerard Butler. Obok niego występują także: Jim Sturgess, Abbie Cornish, Alexandra Maria Lara oraz Daniel Wu.

„Geostorm” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.