Gdzie jesteś, Bernadette?

Whereʼd you go, Bernadette

| 10zł za 48h |

Oparta na bestsellerowej powieści Marii Semple, brawurowa komedia z Cate Blanchett w roli spełnionej kobiety, która ku zdziwieniu swojej rodziny niespodziewanie znika bez śladu.

Gdzie jesteś, Bernadette? - opis

Wydaje się, że była architektka Bernadette Fox (Cate Blanchett) ma wszystko – piękny dom w Seattle, odnoszącego sukcesy i kochającego męża (Billy Crudup) oraz bystrą nastoletnią córkę (Emma Nelson), która wkrótce ma wyjechać do szkoły z internatem. Kiedy jednak kobieta pewnego dnia znika bez śladu, jej zatroskana rodzina wyrusza w ekscytującą podróż, aby rozwiązać zagadkę miejsca, do którego Bernadette mogła się udać.

Gdzie jesteś, Bernadette? - twórcy i obsada

Oparta na bestsellerowej powieści Marii Semple, komedia w gwiazdorskiej obsadzie. W postać kochającej matki i żony, która po latach poświęcenia się dla rodziny stara się odkryć na nowo swoje twórcze pasje wciela się dwukrotna laureatka Oscara Cate Blanchett („Blue Jasmine”, „Mrs. America”). U jej boku występują Billy Crudup („Spotlight”), Emma Nelson oraz wyróżnieni nominacją do Nagrody Akademii Kristen Wiig („Między nami bliźniętami”) i Laurence Fishburne („Matrix”, „Epidemia strachu”). Reżyserem obrazu był pięciokrotnie nominowany do Oscara Richard Linklater („Boyhood”).

Gdzie jesteś, Bernadette? - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.