Faceci w czerni III

Men in Black 3

| 10zł za 48h |

Borys Bestia to niezwykle groźny kosmita, który właśnie uciekł z więzienia. Obcy pragnie zemścić się na agencie K. za to, że ten niegdyś wsadził go do więzienia. Żeby tego dokonać, przenosi się do czasów młodości swojego wroga.

Faceci w czerni III – opis

Borys Bestia odnajduje młodego K. i go zabija. Wynikiem tego agent znika z kart historii i tylko J. zauważa brak partnera. Bohater nie daje jednak za wygraną i postanawia uratować przyjaciela. J. rusza w podróż do lat sześćdziesiątych, gdzie spotyka młodszą wersję agenta K. Panowie zaczynają współpracować, by uratować agencję i przyszłość całego rodzaju ludzkiego. Przy okazji na światło dzienne wychodzą sekrety i tajemnice, które K. skrzętnie skrywał przed swoim partnerem.

Faceci w czerni III – obsada i twórcy

W trzeciej części „Facetów w czerni” powracają Tommy Lee Jones („Ścigany”, „Captain America: Pierwsze starcie”), Will Smith („Siedem dusz”, „Jestem legendą”). Do obsady dołącza Josh Brolin („To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Avengers: Koniec gry”), który wciela się w młodszą wersję K. Oprócz w nich w filmie występują Jemaine Clement („Co robimy w ukryciu”, „Legion”), Emma Thompson („Rozważna i romantyczna”, „W imię ojca”), Michael Stuhlbarg („Poważny człowiek”, „Nowy początek”), Mike Colter („Luke Cage”, „The Defenders”) i Nicole Scherzinger („Be Cool”, „Dirty Dancing”). Reżyseruje ponownie Barry Sonnenfeld („Bardzo dziki Zachód”, „Gdzie pachną stokrotki”).

Faceci w czerni III – gdzie oglądać?

Film dostępny online na platformie VOD player.pl.