Elity z wybrzeża

COASTAL ELITES

Projekt komediowy HBO o społecznym dystansowaniu się i jego konsekwencjach z udziałem Bette Midler, Kaitlyn Dever, Dana Levy'ego, Sarah Paulson i Issy Rae.

Elity z wybrzeża - opis

Ta nietypowa komedia HBO w satyryczny sposób przedstawia współczesne historie bohaterów utrzymujących dystans społeczny, którzy mają swoje lepsze i gorsze chwile. Podejmują oni tematy dotyczące polityki, kultury czy pandemii samej w sobie. Produkcja Elity z wybrzeża (Coastal Elites) skupia się na pięciu różnych i pełnych pasji punkach widzenia osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Kiedy zamknięcie się w domu zmusza bohaterów do radzenia sobie w izolacji, każde z nich reaguje inaczej: frustracją, wesołością czy introspekcją.

Elity z wybrzeża - twórcy i obsada

W projekcie występują: Bette Midler (wyróżniona dwoma nominacjami do Oscara i trzema Złotymi Globami, m.in. za film "Dla naszych chłopców"), Kaitlyn Dever (nominowana do Złotego Globu za "Niewiarygodne"), Dan Levy (nominowany do nagrody Emmy za "Schitt's Creek"), Sarah Paulson (nagrodzona Emmy i Złotym Globem za "American Crime Story") i Issa Rae (nominowana do nagrody Emmy i Złotego Globu za serial HBO "Niepewne").

Elity z wybrzeża - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.