Dzwoneczek i bestia z Nibylandii

TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERB

W krainie wróżek pojawia się wielka bestia. W obawie przed zniszczeniami magiczne istoty próbują upolować potwora. Wkrótce okazuje się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii – opis

Wróżka Jelonka kocha zwierzęta wszelkiej maści. Futrzaste, pierzaste, duże, małe, pływające, latające. Pewnego dnia spotyka stworzenie niepasujące do żadnej z kategorii. Nowopoznana bestia okazuje się jednak słodziakiem o gołębim sercu. Mimo że potwór jest ogromnych rozmiarów, Jelonka sprowadza go do krainy wróżek. Wywołuje to rozgardiasz i zamieszanie w Nibylandii. Jelonka przekonuje Dzwoneczka, że nowoprzybyły nie stanowi zagrożenia, jednak reszta nie jest tego taka pewna. Bestia jest w wielkim niebezpieczeństwie. Czy Dzwoneczkowi uda się ocalić nowego przyjaciela?

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii – obsada i twórcy

„Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” to szósta część niezwykle popularnej serii o przygodach wróżek z Nibylandii. Główną bohaterką jest znana z „Piotrusia Pana” Dzwoneczek. Film wyreżyserował znany z produkcji takich jak „Pingwiny z Madagaskaru” czy „Kim Kolwiek: Szatański Plan” Steve Loter, a w polskiej wersji językowej usłyszymy: Katarzynę Glinkę („Wyjazd integracyjny”, „Na układy nie ma rady”), Tamarę Arciuch („Wesele”, „Los numeros”) i Marię Niklińską („Na krawędzi”, „Jutro idziemy do kina”).

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.