Dzika karta: Upadek radiowego pyskacza

WILD CARD: THE DOWNFALL OF A RADIO LOUDM

Historia popularnego nowojorskiego gospodarza radiowego, którego błyskotliwa kariera zakończyła się za sprawą uzależnienia od hazardu.

Dzika karta: Upadek radiowego pyskacza - opis

Dokument przedstawia rozkwit i koniec kariery Craiga Cartona, znanego nowojorskiego radiowca specjalizującego się w tematach sportowych. Dzięki serii szczerych wywiadów z Cartonem, filmowcy ujawniają, w jaki sposób uzależnienie od hazardu, finansowane przez nielegalną firmę handlującą biletami, spowodowało nagłe zatrzymanie jego kariery. Mężczyzna został aresztowany przez agentów FBI oraz oskarżony o spisek i oszustwa finansowe w 2017 roku, a w czerwcu 2019 roku rozpoczął odbywanie wyroku 42 miesięcy pozbawienia wolności w więzieniu federalnym.

Dzika karta: Upadek radiowego pyskacza - twórcy i obsada

Wyreżyserowany i wyprodukowany przez Martina Dunna i Marie McGovern z StreetSmartVideo dokument zawiera wywiady z wieloma osobami z otoczenia Cartona, w tym byłego współgospodarza jego programu, Boomera Esiasona, byłego gubernatora New Jersey, Chrisa Christie oraz ekipy Boomer & Carton, m.in. Ala Dukesa, Jerry’ego Recco i Eddie’ego Scozzare’a.

Dzika karta: Upadek radiowego pyskacza - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.