Dzika droga

WILD

Nominowana do Oscara Reese Witherspoon w przejmującym filmie drogi opowiadającym o samotnej wędrówce kobiety z problemami.

Dzika droga – opis

Tysiące mil mogą być doskonałym remedium na życiowe troski szczególnie, gdy przemierza się je samotnie. Życie Cheryl legło w gruzach. Śmierć matki, problemy w małżeństwie, perturbacje rodzinne – wszystko to doprowadziło dziennikarkę na skraj wyczerpania nerwowego. Jak sobie poradzić z kłopotami, które wydają się nas przerastać? Najlepiej ubrać górskie buty, założyć ciężki plecak i wyruszyć w samotną podróż szlakiem turystycznym Pacific Crest Trail. Podczas wyprawy Cheryl ma czas przeanalizować swoją przeszłość. Powracają popełnione błędy i niewłaściwe wybory. Napotkani ludzie pomagają jej zrozumieć siebie w momencie, w którym się znajduje. Czy Cheryl wyjdzie na prostą i osiągnie spokój ducha? Czy wyczerpująca wyprawa uczyni z niej lepszego człowieka?

Dzika droga – obsada i twórcy

„Dzika droga” to ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. W główną bohaterkę wciela się zdobywczyni Oscara za film „Spacer po linie” Reese Witherspoon. Aktorka za swoją rolę w „Dzikiej drodze” otrzymała nominację do najważniejszej nagrody filmowej. W kategorii drugoplanowej wyróżniona została również Laura Dern („Dzikość serca”, „Park Jurajski”). Film wyreżyserował kanadyjski twórca, Jean-Marc Vallée („Witaj w klubie”, „Wielkie kłamstewka”).

Dzika droga – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.