Dwa miliony dolarów napiwku

It Could Happen to You HD

|10 zł na 48h|

Zwycięzca loterii pieniężnej obdarza przypadkową kelnerkę milionowym napiwkiem.

„Dwa miliony dolarów napiwku” – streszczenie

Charlie Lang pracuje jako policjant w Nowym Jorku i jest totalnie spłukany. Pewnego dnia wstępuje do pobliskiego baru na filiżankę kawy. Podczas płacenia rachunku odkrywa, że nie ma pieniędzy na napiwek dla obsługującej go kelnerki Yvonne. Mężczyzna postanawia wręczyć dziewczynie los na loterię. Ona jednak odmawia. Charlie obiecuje jej, że jeżeli wygra, podzieli się z nią wygraną.

Los okazał się zwycięski, a policjant wzbogacił się o cztery miliony dolarów! Charlie chce dotrzymać słowa, ale jego żona uważa to za szaleństwo. Sprawy się jednak komplikują, gdy pomiędzy policjantem i kelnerką rodzi się gorące uczucie.

„Dwa miliony dolarów napiwku” – o filmie

„Dwa miliony dolarów napiwku” („It could happen to you”) z 1994 roku w reżyserii Andrew Bergmana roku to ciepła komedia romantyczna. Zabawny scenariusz został oparty na prawdziwych wydarzeniach. Krytycy porównywali film „Dwa miliony dolarów napiwku” do klasyki gatunku – „Bezsenności w Seattle”.

„Dwa miliony dolarów napiwku” – obsada

W rolach głównych występują: laureat Oscara Nicolas Cage (za rolę w filmie „Zostawić Las Vegas”) oraz dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Bridget Fonda (za rolę w serialu „Niezwykłe dziecko”). W pozostałe role wcielają się: nominowana do Nagrody Akademii Rosie Perez, Wendell Pierce oraz Isaac Hayes.

„Dwa miliony dolarów napiwku” – gdzie obejrzeć?

Cały film „Dwa miliony dolarów napiwku” możesz zobaczyć online w serwisie VOD player.