Dusza towarzystwa

LIFE OF THE PARTY (2018)

Matka i córka na jednej uczelni? To może się źle skończyć dla jednej z nich zwłaszcza, że mamuśka za wszelką cenę chce być duszą towarzystwa.

Dusza towarzystwa – opis

Deanna przerwała studia wyższe, żeby zająć się domem po tym, gdy urodziła się jej córka. Lata minęły, mała dorosła, poszła na studia, a małżeństwo bohaterki obróciło się w pył. Teraz kobieta chce nadrobić zaległości. Najbardziej żałuje tego, że nie udało jej się zdobyć upragnionego dyplomu, ale nic straconego, prawda? Bohaterka wraca na studia i to na tę samą uczelnię, na którą uczęszcza jej córka. Co gorsza, Deanna nie zamierza koncentrować się jedynie na nauce. Imprezuje do upadłego, stając się tytułową duszą towarzystwa. Jej córka ma wątpliwości, co do zachowania swojej rodzicielki, ale kto powstrzyma mamuśkę na imprezowym rauszu?

Dusza towarzystwa – opis

W główną bohaterkę „Duszy towarzystwa” wciela się amerykańska bogini komedii Melissa McCarthy („Mów mi Vincent”, „Druhny”). Partnerują jej między innymi: Gillian Jacobs („Ibiza”, „Love”), Maya Rudolph („Druhny”, „Jeszcze większe dzieci”) oraz Julie Bowen („Współczesna rodzina”, „Sexlista 101”). Reżyserem filmu jest Ben Falcone („Szefowa”, „Tammy”).

Dusza towarzystwa – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.