Drużyna A

THE A-TEAM

Hannibal, Buźka, B.A. i Murdock – kto nie zna tej wspaniałej drużyny zawadiaków? Poszukiwacze przygód znowu wplątali się w wielką awanturę. Tym razem będzie bardzo wybuchowo!

Drużyna A – opis

Grupa zaprzyjaźnionych żołnierzy pod dowództwem pułkownika Hannibala Smitha stacjonuje właśnie w Iraku. Panowie są specjalistami od misji specjalnych i wkrótce takową otrzymują. Niestety, zadanie, które im powierzono, okazuje się pułapką. Drużyna A zostaje wrobiona i trafia do aresztu. Po sześciu miesiącach udaje im się jednak zbiec. Hannibal i pozostali postanawiają ustalić prawdę i oczyścić swoje dobre imię.

Drużyna A – obsada i twórcy

„Drużyna A” to filmowa wersja niezwykle popularnego serialu z lat osiemdziesiątych. W członków drużyny wcielają się: Liam Neeson („Uprowadzona”, „Lista Schindlera”), Bradley Cooper („Jestem Bogiem”, „Narodziny gwiazdy”), Sharlto Copley („Dystrykt 9”, „Chappie”) i mistrz UFC w wadze półciężkiej Quinton 'Rampage' Jackson („Nocny pociąg z mięsem”, „Ogień zwalczaj ogniem”). Za kamerą stanął Joe Carnahan („As w rękawie”, „Przetrwanie”).

Drużyna A – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.